Тел.: +380 67 631-13-65, +380 50 650-07-95 | вул. Сєдова 1А, Запоріжжя, Україна | Пошта: sales@reline.com.ua

Як обрати сміттєвий контейнер?

  • Лютий 4, 2019
  • by admin
  • Статті
  • Коментарі Вимкнено до Як обрати сміттєвий контейнер?

Як вибрати сміттєвий контейнер? Який краще? Чим вони відрізняються і де їх купити? У попередніх статтях ми розповіли Вам де купити сміттєвий контейнер? і про те, які існують види сміттєвих баків і їх призначення, якщо Ви ще не читали їх, то рекомендуємо перейти до статті.

Як вибрати сміттєвий контейнер?

Давайте поговоримо, про те, як правильно вибрати сміттєвий контейнер? На сьогоднішній день, сміттєві контейнери є важливим, невід’ємним і обов’язковим атрибутом кожного двору, приватного будинку, будмайданчика і т.п. Так чи інакше кожен з нас, хто-то частіше, а хтось рідше – повинен вирішувати питання, пов’язані з організацією збору та зберігання відходів на будівництві, в приватному будинку, в магазині або супермаркеті, в офісі або для благоустрою міста … і перед Вами також постає важливе питання про зберігання, вивезення твердих і сипучих відходів та інших видів відходів, і відповідно який контейнер для сміття краще підходить для Ваших потреб.

Для того що б підібрати потрібний контейнер, Вам потрібно визначиться з декількома параметрами, це: який саме тип відходів буде міститися в баку для сміття, необхідний обсяг і місце установки контейнера.

Який контейнер, для якого типу відходів?

Для того що б підібрати потрібний контейнер, Вам потрібно визначиться з декількома параметрами, це: який саме тип відходів буде міститися в баку для сміття, необхідний обсяг і місце установки контейнера.
Який контейнер, для якого типу відходів?

Якщо ви потребуєте в баках для сміття для щоденного використання в приватному секторі для збору органічних відходів і ТПВ (паперу, картону, скла та ін.), То лучім варіантом будуть пластикові баки для сміття, наприклад, такий ось моделі: пластикові контейнери на двох колесах.Такіе сміттєві контейнери зручні тим, що мають невеликий обсяг від 60 до 360 літрів, обладнані ручками, замками і невеликими коліщатками, що робить їх рухливими, мобільними і легкими. Мінусом таких контейнерів є необхідність їх часто спорожняти, так само дані контейнера тріскаються при сильному морозі.

євроконтейнер оцінкованнийДля офісних приміщень великих і малих компаній, невеликих торгових і виробничих точок, Управлінь житлово-комунального господарства займаються установкою контейнерів для сміття, а також утилізацією та переробкою відходів найбільш підходящим вибором буде металевий контейнер, або наприклад, євроконтейнер оцинкований об’ємом 1,1 м3. Металеві контейнери не бояться механічних пошкоджень, є міцними і надійними. Крім усього іншого вони можуть містити в собі як органічні відходи, ТПВ (папір, картон, ПЕТ, скло та ін.), І будь-які виробничі та комунальні відходи. Оцинковане покриття яке мають контейнери такі як євроконтейнер оцинкований, забезпечує більший термін служби, надійність і стійкість до корозії в порівнянні з пофарбованими.

Окрему групу становлять контейнери типу «Дзвін» і заглиблені підземні контейнери, вони мають об’єм 2,5 – 5 м3. Контейнери типу «Дзвін» використовуються для збору і зберігання ПЕТ відходів і вторинної сировини. Даний тип контейнера поки не набув великого поширення в слідстві необхідності мати транспорт з спец захопленням типу Palfinger. Заглиблені підземні контейнери використовуються для збору і зберігання ТПВ, як альтернатива звичайним контейнерів і відрізняються великим об’ємом. Але заглиблені підземні контейнери не стали популярні, оскільки мають значну вартість і вимагають для їх установки будівельних робіт.

Наступний вид контейнерів призначений для широкого кола використання, а саме призначений для вивезення ТПВ і сипучих відходів, будівельного сміття, склобою, великогабаритних побутових відходів. До таких контейнерів відносяться найрізноманітніші моделі з об’ємом від 1,3 м3 до 40,3 м3. Яскравим представником цієї групи є бункер «Човник», його місткість варіюється від 1,3 до 15 м3 має форму трапеції, верхнє підставу, якого ширше нижнього. бункер Човник

Використовується в основному для транспортування промислових і будівельних відходів до місць сортування, переробки та захоронення. Рекомендується застосовувати для вивезення сміття: в дачно-садових товариствах, біля торгових центрів, у дворах житлових будинків, в парках, а також на невеликих промислових підприємствах, де існує необхідність періодичного вивезення відходів.

Найбільш популярні контейнери для промислових відходів це крюкової контейнер (hooklift) або мультиліфт (multilift), вони виготовляються об’ємом 1,9-40,3 м3. Використовуються для накопичення та транспортування промислових відходів, картону, плівки, склотари, великогабаритних відходів, металобрухту. Отримали велику популярність на будмайданчиках, промислових ділянках і супермаркетах.

Сподіваюся, ми відповіли на ваше запитання про те, як вибрати сміттєвий контейнер ?, і допомогли з рішенням про вибір потрібного для Вас сміттєвого бака.