Тел.: +380 67 631-13-65, +380 50 650-07-95 | вул. Сєдова 1А, Запоріжжя, Україна | Пошта: sales@reline.com.ua

Контейнери для сміття

Сміттєвий бак або контейнер – це спеціальна ємкість, призначена для збору та зберігання твердих побутових відходів протягом деякого часу.

За останні роки змінився підхід до вивезення сміття. Тепер основним завданням відповідні служби бачать не просто маскування місць зберігання відходів, щоб не перетворювати відведену їм територію на звалище, а й вчасне їх вивезення з можливістю подальшої переробки.

Акцент робиться на якісне зберігання ТПВ та можливість його збирання з економією часу та ресурсів робітників. Для цього у пригоді стають сучасні контейнери, баки та інші вироби, виготовлені з використанням якісних матеріалів та передових європейських технологій.

Продукція

Вони повинні бути, у першу чергу, зручними у використанні, надійними та безпечними не тільки для великих міст, а також для інших населених пунктів, будівельних чи промислових майданчиків, заміських комплексів чи торгово-розважальних центрів.

Основними характеристиками якісного баку для сміття повинні бути його місткість та власна маса. Розмір такого контейнера обирається з урахуванням того, де він встановлений і скільки людей ним користуються. Він має бути максимально легким і компактним для вивантаження в сміттєвоз і зручним у користуванні. Саме такими характеристиками може похвалитися продукція, яку виготовляє підприємство РЕЛАЙН.

Види контейнерів та їх технічні характеристики

Євроконтейнери для сміття, харчових та твердих побутових відходів виготовляють на вибір з холоднопрокатної сталі товщиною 1,25 мм чи гарячопрокатної товщиною 2-3 мм. Об’єм наших баків відрізняється в залежності від потреб клієнта – від 240 до 1100 літрів. Така продукція може комплектуватися чотирма колесами, два з яких обладнано стоянковими гальмами. Механізм відкриття кришки – пружина кручення. Колір контейнера – будь-який, на запит замовника. Елементи з’єднуються один з одним методом електрозварювання або за допомогою болтових з’єднань. Після збирання бак покривають антикорозійним шаром грунт-емалі чи оцинковують гарячим методом.

Переваги металевого контейнера для сміття:

 • Антикорозійне покриття забезпечує тривалий строк служби.
 • Гумовий потовщувач – гарантія щільного закривання кришки.
 • Кришка контейнера обладнана пружинним механізмом і фіксацією у двох відкритих положеннях. Вона виготовляється з металу або з пластику.
 • Для санітарної очистки бака передбачений отвір з кришкою.
 • Контейнери виготовлені за європейським дизайном, що передбачає їх привабливий вигляд на фоні оточуючого середовища.

Оцинковані євроконтейнери мають свої переваги. Окрім наявності пружинного механізму закриття сферичної кришки, сам по собі цей механізм обладнаний спеціальним кожухом, який передбачає більш високий рівень безпеки використання. Повністю оцинкований корпус подовжує строк використання контейнера і його надійність, оскільки він стійкий до корозії. Після покупки такі мусорні баки не потребують періодичного додаткового фарбування.

Конструктивні особливості продукції:

 • Контейнери мають невелику масу і зручну форму. Це відіграє велику роль при їх вивантаженні до сміттєвозу.
 • Внутрішні поверхні баків легко очищуються в процесі дезінфекції.
 • Виготовляються з міцних та зносостійких матеріалів, що робить їх непідвладними впливу агресивних речовин, які можуть міститися у відходах. Це, у свою чергу, забезпечує їх надійне та ефективне використання на багато років.
 • Кришки контейнерів щільно закриваються, що перешкоджає поширенню неприємного запаху чи можливості проникнення тварин у середину бака.
 • Спеціальна форма виробу запобігає затримці дощової або талої води зверху чи її попаданню всередину контейнера.
 • Усі вуличні баки термостійкі: це важливо при накопиченні сміття у гарячу чи холодну пору року.

Основні переваги нашої продукції

Баки і контейнери для збору сміття виробництва компанії РЕЛАЙН вирізняються своєю універсальністю, витривалістю і довшим строком служби, високою якістю та надійністю.

Серед усіх переваг можна виділити наступне:

 • Якісне електрозварювання металу зсередини і ззовні, міцні шви, що забезпечують герметичність.
 • У місцях стикування у верхній частині баків встановлюються спеціальні кутники, які запобігають руйнуванню самого контейнера.
 • Додаткові ребра жорсткості подовжують строк служби виробу.
 • Бічні стінки укріплюються спеціальними металевими кутниками 40х40 мм, щоб контейнер не зминався у процесі експлуатації.
 • Виріб обладнаний обмежувальними упорами для сміттєвозів, що мають фронтальне завантаження.
 • У днищі бака зроблено водостоки, і це збільшує строк експлуатації виробу.
 • Наявність ніжок (а при замовленні – колес) на дні не дозволяє виробу передчасно зіпсуватися (згнити) у процесі використання.
 • Фарбування / покриття спеціальним антикорозійним розчином збільшує надійність і строк служби бака для сміття.

Особливості застосування та вибору сміттєвих контейнерів згідно їх призначення

Компанія РЕЛАЙН пропонує великий вибір баків різних форм та об’ємів: пофарбовані чи оцинковані, з кришкою ПВХ чи металевою, обладнані колесами тощо.

Щоб правильно підібрати виріб, скористайтеся наступними порадами від наших досвідчених фахівців:

 • Якщо вам потрібно встановити бак для сміття біля приватного будинку, офісу чи невеличкого розважального центру, вам стане у нагоді контейнер на 240, 250 чи 500 літрів.
 • Для невеликих житлових комплексів, подвір’їв, ресторанів чи кафе, на підприємствах середніх розмірів ідеально підійдуть контейнери на 500 чи 750 літрів.
 • Якщо ж вам необхідно розмістити контейнери для збору ТПВ біля великого житлового будинку або комплексу, підприємства чи торгівельного центру більших масштабів, ваш вибір – євроконтейнери та сміттєві баки на 1100 літрів.

Звертайтеся до нас, щоб купити контейнери у Львові, Луцьку, Тернополі, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі чи іншому місті України, і ми допоможемо підібрати відповідну продукцію саме для ваших потреб і запитів за доступною ціною. Давайте разом дбати про наше довкілля, забезпечуючи якісний збір, зберігання та подальше вивезення та переробку сміття.

Продукція