Тел.: +380 67 631-13-65, +380 50 650-07-95 | вул. Сєдова 1А, Запоріжжя, Україна | Пошта: sales@reline.com.ua

Контейнери для компостування

Контейнери для компостування органічних та харчових відходів є прекрасним доповненням до програм і обладнання для сортування і роздільної переробки сміття. Вони є надзвичайно цікавими і корисними для встановлення на територіях фермерських господарств, житлово-комунальних підприємств та ОСББ. Такі вироби дають можливість зменшити кількість відходів, які не переробляються і підлягають захороненню, скоротити витрати на їх вивіз, а також на виході отримати якісний компост для озеленення прибудинкових територій. А впродовж літа і осені такий контейнер стане просто рятівним пристосуванням для утилізації опалого листя і скошеної трави без шкідливого для навколишнього середовища їх спалювання.

Контейнери для компостування

Використання виробів в аграрному секторі дозволяє переробляти відходи фруктових садів і непридатні до реалізації овочі або їх частини в високоякісні добрива, отримуючи прибуток там, де раніше були втрати.

Технічні характеристики контейнера для компостування органічних відходів

Промислові контейнери для компостування органічних відходів великих розмірів виготовляються з термо- і корозієстійких матеріалів з кришкою із спеціальною мембраною для блокування неприємних запахів.

Компанія РЕЛАЙН пропонує контейнер об’ємом 30 кубічних метрів, виготовлений з міцного металу та укріплений ребрами жорсткості для запобігання його деформуванню під час експлуатації. Кришка оснащена механізмом відкриття, що працює на повне відкривання для зручного завантаження органічних відходів та їх вивантаження.

Виріб являє собою модифікований контейнер для системи мультиліфт, тому може бути транспортований до місця розташування на будь-якому вантажному автомобілі, обладнаному крюковим зачепом.

Блок керування розташований на задній стінці контейнера і дозволяє віддалено контролювати процес приготування компосту, положення датчиків, температуру всередині контейнера, вологість, тиск і висоту заповнення, поточне положення по GPS тощо. Всі дані реєструються на пристрої, що дозволяє аналізувати інформацію за необхідний проміжок часу. Доступ до даних може бути отриманий як через Wi-Fi модуль контейнера, так і віддалено через мережу Інтернет.

Виробництво компосту з органічних відходів

Процес виробництва якісного добрива з органічних відходів займає близько 7 днів з моменту завантаження. Для отримання хорошого результату необхідно контролювати співвідношення і послідовність сировини, що завантажується (листя, тріска, трава, харчові відходи тощо). Під час компостування оператор здійснює регулярний контроль за температурою всередині і при необхідності коректує роботу автоматики для запобігання перегріву компосту або передчасного охолодження.

Переваги нашої продукції

Компанія РЕЛАЙН виготовляє та монтує контейнери для компостування органічних відходів згідно із загальноприйнятими вимогами, правилами техніки безпеки та європейськими стандартами для такого роду виробів.

Це дає нашій продукції наступні переваги:

  • довготривале і безпечне використання;
  • захист від корозії і можливих протікань;
  • простоту у використанні;
  • зручність при завантаженні і вивантаженні;
  • можливість легкого і економного використання.

Такий компостер є незамінним для багатьох підрозділів комунального господарства. Він дозволяє ефективно використовувати всі енергетичні, транспортні та ергономічні можливості з подальшим виходом на переробку та використання отриманого компосту для місцевих потреб або ж його продажу сільськогосподарським виробникам. Це, у свою чергу, сприяє отриманню доповнення до місцевих бюджетів та подальшого розвитку комунальних господарств.

Надійність наших виробів багаторазово підтверджена споживачами.

Особливості застосування

Використання контейнерів для компостування має свої особливості і технічні вимоги щодо безпеки для користувачів і навколишнього середовища.

Слід пам’ятати, що таке комунальне обладнання встановлюється на рівній поверхні, бетонній чи асфальтованій, у спеціально обладнаних, бажано, закритих місцях, ангарах для збору і сортування сміття. Таке встановлення може передбачати також транспортування готового компосту до місця призначення. Для перевезення використовуються вантажівки, обладнані системою мультиліфт.

Щодо особливостей монтування та експлуатації контейнерів для компостування слід попередньо проконсультуватися з нашими досвідченими спеціалістами.