Тел.: +380 67 631-13-65, +380 50 650-07-95 | вул. Сєдова 1А, Запоріжжя, Україна | Пошта: sales@reline.com.ua

Бункери накопичувачі

Контейнери збільшеного об`єму призначені для збору і транспортування побутового та будівельного сміття та матеріалів (каменю, щебню, піску тощо), промислових відходів великих габаритів. Вони використовуються на будівельних та виробничих майданчиках, зручні завдяки невеликій площі для розташування і легкому завантаженню на бункеровоз. На відміну від великогабаритних контейнерів мультиліфт, для роботи з «човниками» використовуються портальні сміттєвози.

Для економії часу і при необхідності частого вивезення сміття, бункери-накопичувачі рекомендовано також використовувати у дачно-садових господарствах, біля торгівельних центрів, у парках та на подвір’ях великих житлових будинків.

Бункер-накопичувач

Продукція

Види бункерів та їх технічні характеристики

Вироби розрізняються за своїми розмірами та об’ємом, матеріалом виготовлення та типом. Компанія РЕЛАЙН пропонує контейнери об’ємом 5, 6, 7, 8 і 10 куб. метрів. Вони виготовляються із цільного металевого листа. Корпус виробу, стики силових елементів та захвати скріплені дуговим зварюванням суцільним швом. Бокові стінки обладнані захватами для легкого завантаження виробу на сміттєвоз та його вивантаження. Спереду кожен контейнер має опори для його фіксації на бункеровозі при транспортуванні.

Товщина металевих листів для такого виробу: для стінок – від 2 мм, для днища – від 3 мм, що забезпечує його відносну легкість у ненавантаженому стані. Допоміжними елементами для підсилення конструкції є металеві кутники та профільні труби. Такий виріб має захисне покриття, стійке до корозії.

В залежності від потреб замовника, бункер може бути обладнаний відкидною або з`ємною металевою кришкою, яка захищає вміст контейнера від вітру, дощу і снігу.

Переваги нашої продукції

Стосовно своїх технічних характеристик та інноваційних технологій виготовлення наша продукція має наступні переваги:

  • велика місткість у поєднанні із зручною формою та надійністю експлуатації;
  • стійка довговічна конструкція, що підходить для накопичення великогабаритного сміття різного походження – від ТПВ до будівельного сміття та відходів промислового виробництва;
  • швидке навантаження і розвантаження на платформу бункеровозу;
  • можливість розміщення бункера-накопичувача закритого типу на певній території на тривалий час;
  • покриття високоякісними антикорозійними фарбами з попередньою зачисткою і шліфуванням поверхні, що збільшує строк служби та зберігає гарний зовнішній вигляд контейнера.

Особливості застосування

У наші дні будівельні роботи проводяться скрізь, тому так важливо підібрати бункер-накопичувач правильного об’єму і якості. Справа в тому, що будівельне сміття має свої особливості зберігання, вивозу та утилізації. У таке сміття переважно попадають залишки споруд, металеві вироби, дошки, труби, кабель, бита цегла тощо. Саме тому при накопиченні цих відходів слід бути максимально обережними і додатково вживати заходів, щоб ніхто не постраждав у процесі завантаження-вивантаження. Для цього «човники» від виробника – компанії РЕЛАЙН – розробляються з дотриманням усіх сучасних вимог і норм техніки безпеки.

Контейнери для будівельного і промислового сміття встановлюються попередньо поблизу будівельних майданчиків, а при їх заповненні вивозяться портальними сміттєвозами (бункеровозами) на базі вантажних автомобілів різних марок (Volvo, DAF, MAN, Mercedes, Iveco, Renault, Scania, Foton, Газель, ГАЗ, ЗіЛ, КАМАЗ тощо).

Для правильного підбору необхідного контейнера слід проконсультуватися із досвідченими професіоналами. Фахівці компанії РЕЛАЙН допоможуть знайти найбільш правильне та ефективне рішення.

Продукція