Тел.: +380 67 631-13-65, +380 50 650-07-95 | вул. Сєдова 1А, Запоріжжя, Україна | Пошта: sales@reline.com.ua

Де придбати сміттєвий контейнер? Який вибрати?

  • Лютий 4, 2019
  • by admin
  • Статті
  • Коментарі Вимкнено до Де придбати сміттєвий контейнер? Який вибрати?

Де купити сміттєвий контейнер? Який вибрати? Чим вони відрізняються? на ці та багато інших питань у Вас немає відповіді. Ця і наступні статті дадуть відповіді на них.

Де купити сміттєвий контейнер?

І так почнемо з самого першого: Де купити сміттєвий контейнер? Здавалося б, сміттєвий бак річ поширена, необхідна і присутній у кожному дворі, але як тільки перед Вами стає питання про придбання сміттєвого бака для вашої компанії або будинку в приватному секторі, на думку так відразу нічого і не приходить. Насамперед логічно відправитися в будівельні та сільськогосподарські магазини, але як правило там контейнери для ТПВ не представлені. Не знайшовши товару в магазинах, зазвичай починається пошук в інтернеті, і тут Вам відкривається багатий вибір. Але який компанії віддати перевагу і все ж де купити сміттєвий контейнер?

Ми радимо Вам нашу компанію “Рециклінг Лайн”, яка працює на ринку з виробництва мобільних сміттєсортувальних комплексів, контейнерів для сміття та інших товарів в області комунального устаткування вже з 2007 року. У нашій компанії є великий вибір різних сміттєвих контейнерів, таких як євроконтейнер оцинкований для побутових відходів 1,1 м.куб., Контейнер для роздільного збору ТПВ, контейнери для великогабаритного сміття (крюкової контейнер, тросовий контейнер, контейнери спецпризначення під захоплення краном-маніпулятором) і ще близько 14 видів сміттєвих контейнерів.

Ви запитаєте: чому саме компанія «Рециклінг Лайн»? На це питання у нас є гідна відповідь.

Компанія «Рециклінг Лайн» є самостійним виробником, виробничі потужності знаходяться в м Марганець, Дніпропетровської області. Відповідно отримуєте товар за ціною виробника і Вам не доведеться переплачувати значні націнки посередників.

 А для тих, у хто хотів би придбати сміттєвий контейнер в Запорізькій області, буде найлегше купити сміттєвий бак в Запоріжжі, так як ми завжди тримаємо популярні позиції на складі. Якщо Ви захочете подивитися товар перед покупкою, то можете в будь-який момент приїхати до нас на склад-майданчик або на підприємство, а наш менеджер відповість на всі Ваші запитання і покаже вам цікавий продукт.

Так само крім представлених видів і моделей сміттєвих баків Ви можете замовити абсолютно будь-яку модель саме для ваших потреб. Наші інженери зроблять індивідуальний проект сміттєвого контейнера спеціально для Вас.