Тел.: +380 67 631-13-65, +380 50 650-07-95 | вул. Сєдова 1А, Запоріжжя, Україна | Пошта: sales@reline.com.ua

Контейнер для мультиліфта 10м3

product-single

Ціна: 79,340

Купити

Контейнер під крюковий зачеп (мультиліфт), об’ємом 10 м3 (DIN 30722-1)

Артикул: KKG-HL-10 Категорія:

Опис

Контейнер для мультиліфта об’ємом 10 м3 призначений для збору й подальшого вивезення снігу, піску, металобрухту, будівельного сміття, промислових відходів тощо. Такий виріб можна вважати відносно невеликим та компактним, що робить його мобільним і максимально зручним в експлуатації.

Технічні особливості: поверхня конструкції повністю пофарбована – таке покриття слугує захистом від корозії, синоптичних перепадів, а також суттєво підвищує зносостійкість. Спереду бункер-накопичувач обладнаний спеціальною петлею для зачіпки: завдяки цьому його легко відірвати від поверхні землі та затягнути на платформу мультиліфта. На дні виробу розміщені спеціальні полоси, що виключають можливість ковзання в момент навантаження.

Задній борт представляє собою двостулкові двері зі спеціальними замками, котрі при вивантаженні сміття повністю відчиняються. Ззаду бункера, в нижній його частині, знаходяться спеціальні ролики, що спрощують процес пересування контейнера, його навантаження, а також захищають поверхню завантажувально/розвантажувальної платформи від ймовірних пошкоджень.

Дякуємо за запит. Будь ласка заповніть форму нижче і менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше: